in stock

(CB11C-BL) Сина чаша со бело прозорче во форма на камен

175 ден

Бренд: BESTSUB

Материјал: керамика
Боја: сина
Големина: φ8.2 * H9.5cm

Детали

[wpdm_package id=’12600′]

Ознака: