in stock

Brother DCP-T310

8,980 ден

Бренд: BROTHER

Карактеристики:

-12 принтови во минута црно/бело

-6 принтови во минута колор

-опција за скенирање

-USB поврзување

-принт резолуција до 6000x1200dpi

-копирање резолуција до 600x600dpi

-до 6500 црно/бели и 5000 колор страни со еден сет за дополнување