Ново!
in stock

Brother DCP-T310 Sublimaciski set

11,980 ден

Сетот вклучува:

  • Принтер Brother DCP-T310
  • Сублимациска боја Brother 100ml (BK,C,M,Y)
  • Сублимациска хартија А4 Z88AA
  • Селотејп термостабилен ЈD168
  • Упатство за инсталацја и драјвер

Детали

Карактеристики:

-12 принтови во минута црно/бело

-6 принтови во минута колор

-опција за скенирање

-USB поврзување

-принт резолуција до 6000x1200dpi

-копирање резолуција до 600x600dpi